Medale sportowe na zamówienie

Medale sportowe

W sporcie bardzo często dekoruje się zwycięzców i osoby zasłużone. Nasza mennica wykonuje medale sportowe na zamówienie, które świetnie nadają się na zawody, maratony czy eventy. Pozwalają uhonorować wyróżniające się dokonania i pięknie prezentują się podczas dekorowania zwycięzców.

Medale dla sportowców

Warto nagradzać wielkie talenty i godne naśladowania postawy. Kultura fizyczna jest niewątpliwie istotna dla ogółu społeczeństwa, więc zasługi w tej dziedzinie potrzebują odznaczenia. W swojej medalierskiej działalności nie zapominamy o tak ważnych kwestiach i poświęcamy im dużo uwagi. Tworzone przez nas medale sportowe cechują się estetyką i dokładnością wykonania. Często zawierają charakterystyczne elementy dla danej dyscypliny czy sportowca. Tematyka ta wpływa na ich wydźwięk, który znacząco różni je od innych nagród okolicznościowych.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia

Składając u nas zamówienie, można mieć pewność, że projekt i uwagi do niego zostaną jak najlepiej odwzorowane. Jesteśmy silnie zaangażowani we współpracę z naszymi klientami, co owocuje ciekawymi, unikalnymi i satysfakcjonującymi efektami. Przykładamy wagę do każdego szczegółu. Wysoka jakość wynika nie tylko z dużej dokładności i konsekwencji w pracy, ale też z użycia najlepszych materiałów i sprawdzonych technologii. Dokładamy wszelkich starań do tworzenia ciekawych i unikalnych medali sportowych, ale również innych obiektów z zakresu okolicznościowych form rzeźbiarskich, odznaczeń i im podobnych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie do zamówień.

Medal sportowy zamówiony z okazji maratonu w Jelczu LaskowicachMedal sportowy zamówiony przez mbank z okazji Łódź maratonuMedal sportowy z okazji memoriału barbary szlachetki

Czytaj więcej