Medale odlewane na zamówienie

Medale odlewane

Decydując się na medale odlewane na zamówienie wytworzone przez producenta – Mennicę Markową – masz pewność otrzymania wysokiej jakości, estetycznego i trwałego produktu, który zachwyci obdarowane osoby i stanie się miłą pamiątką na lata. Dzięki tak szlachetnej oprawie każdy event zyska na renomie.

Wykonujemy odznaki z rozmaitymi wzorami, o różnej fakturze i wykończeniu. Wykorzystujemy narzędzia i maszyny, które pozwalają nam uzyskać zamierzony efekt głębi, kontrastu i szczegółowości nawet na krążkach o małej średnicy. W naszym portfolio producenta znajdują się medale odlewane z postaciami ludzkimi i zwierzęcymi, znakami, symbolami, napisami i innymi motywami. Możesz zdecydować się na odznaczenie z imitacji brązu, złota bądź srebra, w niemal dowolnym kształcie. Do wyboru masz klasyczne okrągłe wyróżnienia, a także wersje kwadratowe i ażurowe.

Kompleksowe odlewanie medali

Wytwarzamy z najwyższą precyzją medale odlewane. Jako producent z bogatym doświadczeniem możemy zaoferować profesjonalną realizację zleceń. Wykonujemy odznaczenia według projektów dostarczanych przez klienta lub tworzonych przez nas na podstawie informacji, wytycznych oraz rysunków i zdjęć otrzymanych od zleceniodawcy. Projekt opracowany w zaawansowanym oprogramowaniu komputerowym służy do stworzenia programu produkcyjnego dla frezarek numerycznych. Następnie wyrób jest odlewany ze stopu cynku i aluminium.

Każdy odlew obrabiamy ręcznie, co pozwala nam uzyskać idealną jakość i zamierzony kształt produktu. Manualne wykończenie sprawia również, że każde odznaczenie jest jedyne w swoim rodzaju. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn i narzędzi oraz materiałów najlepszego gatunku pozwala na stworzenie nie tylko estetycznych, ale również trwałych wyrobów. Wytrzymałość odlewanych medali od producenta zwiększają powłoki galwaniczne w różnych kolorach. Dzięki nim znaczki nie ulegają korozji, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto zyskują efektowny wygląd.

Medale odlewane na wyjątkowe okazje

Odznaczenia wykonane na zamówienie przez polecanego producenta sprawią, że Twoje wydarzenie stanie się naprawdę wyjątkowe. Indywidualne krążki okolicznościowe i sportowe to świetny sposób na docenienie wybitnego sportowca, ważnej osobistości czy solidnego pracownika. Okazji, podczas których warto wręczyć odznakę, jest mnóstwo. Sprawdź zatem naszą ofertę i uświetnij uroczystość, wręczając oryginalne, spersonalizowane medale.

Czytaj więcej

Medal odlewany na zamówienie dla miasta czarny potok
Medal odlewany dla miasta czarny potok
Medal odlewany za zasługi
Medal odlewany z wizerunkiem ratusza
Medal odlewany z okazji 15 lecia powiatu
Medal odlewany
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 2
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 3
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 4
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 5
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 5 Piłsudzki
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 6
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 7
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 9
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 10
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 11
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 12
Medal odlewany na zamówienie zdjęcie 13