Wyrób odznaczeń i orderów na zamówienie

Niewielka forma, a duża radość i skuteczność…

 

W świecie rozmytych wartości, identyfikacja z określonym dobrem

skutecznie buduje uporządkowanie i wskazuje wybrane wartości.

Mimo wymiarów mini, nasze wysiłki są zawsze maxi, tak aby wyrób cieszył

precyzją wykonania i niebanalną formą.

 

Stosujemy trwałe, szlachetne i tradycyjne materiały:

srebro, złoto, mosiądz, emalia

 

 

Odznaczenia, ordery

Niebanalne, zachwycające szczegółowością i szlachetnym wykończeniem ordery i odznaczenia na zamówienie to świetny pomysł na okolicznościowy lub pamiątkowy podarunek. Będzie to godna odznaka w sytuacjach państwowych i oficjalnych, honorująca osobę, instytucję, stowarzyszenie i inne grupy osób. Taka forma ozdoby wykonanej z najwyższej klasy materiałów będzie nie tylko ciekawym i miłym prezentem, ale też cennym świadkiem wydarzeń i zasług.

Jakie odznaczenia można zamówić w naszej mennicy?

Mennica Markowa nie zajmuje się tylko medalierstwem, ale swoją działalność opiera na szerzej rozumianym rzemiośle rzeźbiarskim. Dlatego może rozwijać się w różnych kierunkach, które łączy elegancka, szczegółowa forma, często o charakterze okolicznościowym. Odznaczenia wykonywane na zamówienie zajmują w tej dziedzinie ważną pozycję ze względu na swój podwójny charakter – użytkowy i estetyczny. Do tej grupy zaliczają się oryginalne certyfikaty i dyplomy, majestatyczne insygnia władzy, ordery za zasługi państwowe czy wojskowe oraz statuetki przyznawane wybitnym postaciom lub pełniące funkcję nietuzinkowej ozdoby salonu czy gabinetu.

Ponadczasowe znaczenie orderów i odznaczeń

Jest to niewątpliwie rozbudowany dział małej formy rzeźbiarskiej, która cechuje się nie tylko dużą precyzją wykonywanych dzieł, ale również niesie za sobą konkretną warstwę znaczeniową. Każdy order wykonany na zamówienie wyraża pewne wyższe wartości, gloryfikuje je i co za tym idzie – wyznacza pewne standardy ważne dla szerzej rozumianej państwowości, obronności kraju lub tradycji. Dlatego dla nas niezwykle istotny jest każdy etap powstawania naszych wyrobów – od momentu projektowania przez dobór właściwych metod i materiałów, na szczegółowym i estetycznym dopracowaniu kończąc.

Wyjątkowe odznaczenia na zamówienie

Tworzenie wyjątkowych i trwałych odznaczeń oraz zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetowe. Stale ulepszamy nasze technologie, pogłębiamy wiedzę, a nasze bogate doświadczenie pozwala nam na uzyskiwanie świetnych efektów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z dużą wrażliwością na potrzeby osób, które zwracają się do nas nierzadko z bardzo wymagającymi projektami. Czerpiemy ogromną radość z tworzenia, dlatego nasze produkty uzyskują aprobatę w wielu miejscach i instytucjach. Cieszymy się, gdy możemy dołożyć własną cegiełkę w uhonorowaniu ważnych miejsc, wydarzeń albo zasłużonych postaci.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Realizujemy zamówienia na różnego typu ordery i odznaczenia. Część z nich można oglądać w galerii na naszej stronie.

Czytaj więcej

Odznaka Jednostki Wojskowej GROM

srebro

wysokość 14 mm

Odznaka pamiątkowa
Jednostki Wojsk Specjalnych AGAT
(wzór 2019)

srebro, złocenie

wysokość 25 mm

 

link do artykułu w WIKIPEDII

na temat odznaki

 

replika odznaczenia

mosiądz złocony, emalia

wysokość 30 mm

ZA ZASŁUGI
DLA WOJEWÓDZTWA
PODLASKIEGO

mosiądz srebrzony, emalia

 

pinsy

srebro, mosiądz, mosiądz złocony, mosiądz srebrzony, patyna, emalia

Pakowanie odznak i odznaczeń po wyprodukowaniu