Medale z grawerem na zamówienie

Medale z grawerem

Szukasz wyróżnienia, które pozwoli Ci wyrazić wdzięczność dla zaangażowanego pracownika albo upamiętnić sukces sportowy zawodnika? Medal z własnym grawerem pomoże podkreślić wagę osiągnięć podczas ważnych zawodów lub sukcesów w pracy. Odznaczenie jest jeszcze cenniejsze, gdy jest odpowiednio spersonalizowane, czyli wykonane z myślą o konkretnej osobie lub wydarzeniu.

Zajmujemy się produkcją krążków tłoczonych i odlewanych z nadrukiem laserowym, które doskonale sprawdzą się jako nagrody. W zależności od potrzeby czy wydarzenia, wyróżnienie będzie miało inny wzór i formę oraz zostanie dostosowane do wymagań klienta. Wykonujemy jednostronne i dwustronne medale z własnym grawerem.

Spersonalizowany medal z grawerem laserowym

Oferujemy kompleksowe wykonawstwo medali z własnym grawerem klienta, począwszy od doradztwa i zaprojektowania po profesjonalną realizację zamówień. Tworząc odznaczenia na zamówienie, korzystamy z zaawansowanych metod produkcji, maszyn i programów. To pozwala nam robić oryginalne produkty o wyjątkowym designie, które idealnie wpisują się w gust i wymagania odbiorców.

Profesjonalne narzędzia przeznaczone do grawerowania laserowego sprawiają, że każda wytworzona przez nas odznaka charakteryzuje się wysokim poziomem estetyki i perfekcyjnym odwzorowaniem detali. Dzięki wykorzystaniu wydajnych urządzeń możemy pracować szybko i efektywnie, zachowując precyzję wykonania i utrzymując doskonałą jakość produktu. Technika ta zapewnia ponadto bezpieczeństwo obrabianego materiału. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji (np. szkół czy przedszkoli), firm i urzędów.

Medal z grawerem upamiętni ważne chwile

Starannie zaprojektowane i profesjonalnie wykonane odznaczenie z grawerem to idealny wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości produktów, chcących upamiętnić ważne wydarzenia i osiągnięcia wyjątkową nagrodą. Nowoczesne techniki grawerowania laserowego umożliwiają nam naniesienie na powierzchnię odznaczenia dowolnej grafiki i własnego tekstu klienta. W ten sposób możesz umieścić na medalu nazwę eventu, imię i nazwisko danej osoby, oznaczenie miejsca zdobytego w zawodach, datę oraz wiele innych informacji.

Dodanie własnego napisu na odznaczeniu to również doskonały pomysł na stworzenie oryginalnego upominku dla kogoś bliskiego. Medal z grawerem dla „najlepszego męża” czy „idealnej żony” z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Laserowe grawerowanie daje wielkie możliwości w zakresie personalizacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i najwyższą jakość produktów.

Czytaj więcej

Medal okolicznościowy prezesa spólki
Medal z grawerem na zamówienie